September 29, 2023

(Видео) Косовската полиција објави како изгледа куќата на Милан Радоичиќ и го спореди со Пабло Ескобар

Косовската полиција од утрово го претресува имотот на Милан Радоичиќ, поранешниот потпретседател на Српската листа, кој организираше акција во селото

Прочитај повеќе »