Без вода дел од Центар

voda-chesma.jpg
Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram
WhatsApp
OKОд ЈП Водовод и канализација известуваат дека денеска поради изведување на два водоводни приклучоци ф-80мм на улиците Мирче Оровчанец 15 и 20-ти Октомври 30, со прекинато водоснабдување ќе бидат корисниците од истите улици.

Водоснабдувањето ќе биде прекинато од 09:00 часот до завршување со работните активности.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram
WhatsApp
OK