Нека оваа трагедија ни биде повод да размислиме како да ги вратиме вредностите и како да бидеме луѓе, порача Спасовски

Нека-оваа-трагедија-ни-биде-повод-да-размислиме-како-да.jpg
Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram
WhatsApp
OKИскрено сочувство до семејството, другарките и другарите, како и наставниците, за големата загуба на Вања, напиша министерот за внатрешни работи Оливер Спасовски на неговиот фејсбук профил.

„Нека оваа трагедија ни биде повод да размислиме како да ги вратиме вредностите и како да бидеме луѓе. Почивај во мир, Бог нека ти подари рајски градини“, објави Спасовски на фејсбук.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram
WhatsApp
OK