Скопјанка истепана од нејзината свекрва

1692973564_policija-1.jpg
Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram
WhatsApp
OKСкопјанка во полиција пријавила дека била истепана од нејзината свекрва во скопска Гази Баба.

Синоќа во 20.45 часот во СВР Скопје, 41-годишната жена од Скопје пријавила дека на подрачјето на Гази Баба била физички нападната од нејзината свекрва. С.М..

Полицијата соопшти дека се преземаат мерки за расчистување на настанот по што ќе следува соодветен поднесок.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram
WhatsApp
OK