Мајка си го истепала малолетниот син, ја пријавил вонбрачниот сопруг

Кривични-пријави-против-две-лица-за-„напад-врз-службено-лице.jpg
Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram
WhatsApp
OKВо СВР Скопје синоќа во 22.30 часот, 52-годишен маж од Скопје пријавил дека на подрачјето на Центар во Скопје, неговата поранешна вонбрачна партнерка ИД.(48) од Скопје физички го нападнала нивниот малолетен син.

По целосно документирање на случајот ќе следува соодветен поднесок, информираат надлежните.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram
WhatsApp
OK