Полицијата трага по 22-годишен скопјанец

policija-3.jpg
Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram
WhatsApp
OKПолицијата трага по 22-годишен скопјанец, откако вчера татко му пријавил дека се оддалечил од дома.

„На 08.06.2024 во 10.00 часот во Полициската станица Драчево Х.О.(59) од с.Батинци,скопско пријавил дека од домот се оддалечил неговиот син А.О.(22). Се преземаат мерки за пронаоѓање на лицето“, велат од МВР.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram
WhatsApp
OK