–>

Млада битолчанка нападнала колешка во казино

Млада-битолчанка-нападнала-колешка-во-казино.jpg
Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram
WhatsApp
OK

Дваесет и едногодишна девојка нападнала своја колешка во казино во Битола.

Нападнатата е жена на возраст од 44-години, која пријавила дека во 3 часот била удрена со тврд предмет од страна на помладата колешка.

На нападот претходела расправија помеѓу вработените во казиното, велат од МВР.

Се преземаат мерки за расчистување на случајот.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram
WhatsApp
OK