Mлад скопјанец натепан во автобус во Карпош од две двојно постари лица

Платата-на-вработените-не-доцни-постои-политичка-тенденција-да-се.jpg
Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram
WhatsApp
OKСиноќа во градски автобус на подрачјето на Карпош, Н.Ј.(23) од Скопје бил физички нападнат од Ј.И.(58) и 50 – годишната Л.И., двајцата од Скопје.

Се преземаат мерки за расчистување на случајот, објави МВР во дневниот билтен.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram
WhatsApp
OK