Во Дунав пронајдено тело на жена, наредена е обдукција

i.jpg
Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram
WhatsApp
OKТело на жена (60) вчера било извлечено од Дунав во белградската населба Борча.

Телото било во процес на распаѓање.

По наредба на Вишото јавно обвинителство во Белград, наредена е обдукција со токсикологија.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram
WhatsApp
OK