September 22, 2023

Мицкоски за ситуацијата со Груевски: Се прави дека ништо не знае и дека не е од овде, но има докази за оската за делување на ДУИ, СДС, Груевски, добро е да проговори за поделените УСБ материјали

Претседателот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски говорејќи за ситуацијата со Груевски во интервју за Алсат М истакна дека Груевски сега се

Прочитај повеќе »