„Што не е во ред со нејзиното лице?“: Џенифер Анистон ги загрижи фановите со нејзиниот изглед

Screenshot-2024-06-10-100518.jpg
Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram
WhatsApp
OK„Што се случува со нејзиното лице? Ѕвездата на „Пријатели“ (55) е снимена во Лос Анџелес како ја промовира својата емисија The Morning Show, а многумина мислат дека претерала со ботоксот.

Инаку, како што пишуваат странските медиуми, неодамна таа и Сандра Булок (59) биле пред позната ординација за пластична хирургија во Конектикат, поради што обожавателите се убедени дека направиле пластична операција.

Анистон претходно изјави дека не сака инјекции на себе.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram
WhatsApp
OK