Џеј Ло во бунда привлече внимание на улиците во Њујорк

dzenifer-lopez.jpg
Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram
WhatsApp
OKЏенифер Лопез привлече внимание на улиците на Њујорк.

Фотографите ја фатиле додека излегувала од станот. Таа беше облечена во црни панталони, бел топ, бели патики и кафена бунда. Сето тоа го искомбинирала со очила за сонце.

Неодамна таа предизвика реакции со фотографија од теретана. Џенифер позираше во зелен спортски градник и хеланки, а фотографијата набрзо собра повеќе од милион лајкови, но и бројни негативни реакции.

„Кој оди во теретана со толку совршена шминка“, праша еден следбеник, а друг додаде: „Не, ова е монтирана фотографија. Таа не е толку слаба“.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram
WhatsApp
OK