Се лизнало и паднало од справи за вежбање: 11-годишно момче од Скопје завршило во охридската болница

brza-pomosh-ohrid-2.jpg
Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram
WhatsApp
OKВчера во 11.30 часот, во СВР Охрид е пријавено дека, во Општата болница во Охрид, било донесено 11 годишно момче од Скопје.

Тоа било донесено со болки во стомакот и градите кај кого, по преземени мерки биле констатирани скршеници на ребра и други повреди.

По извршени активности, било констатирано дека, малолетникот се лизнал и паднал од справи за вежбање.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram
WhatsApp
OK