Полицијата трага по 22-годишна девојка во Скопје

339608787_204782888971372_1540959866373354657_n.jpg
Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram
WhatsApp
OKДенеска (09.12.2023) во 04.30 часот во Полициската станица Карпош, Д.М.(53) од Скопје пријавил дека од домот се оддалечила неговата ќерка Т.М.(22) од Скопје, велат од полицијата.

Оттаму додаваат дека се преземаат мерки за пронаоѓање на лицето.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram
WhatsApp
OK