Малолетник се скарал со мајка му и побегнал од дома, полицијата го бара

Мајка-во-Франција-го-оставила-9-годишниот-син-да-живее-сам.jpg
Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram
WhatsApp
OKДенеска во полициското одделение Петровец Б.Ц.М.(34) од с.Петровец-скопско пријавила дека по претходна семејна расправија, од домот се оддалечил нејзиниот малолетен син Г.Ц.(12).

Се преземаат мерки за пронаоѓање на лицето.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram
WhatsApp
OK