38-годишен маж почина во двор од куќа во Драчево, телото дадено на обдукција

Артилериска-граната-пронајдена-во-атарот-на-охридското-село-Орман.jpg
Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram
WhatsApp
OKВчера во 17.20 часот во СВР Скопје, од Итна медицинска помош било пријавено дека во двор од куќа на подрачје на Драчево починал 38-годишниот М.Ж. од Скопје, извести МВР.

Лекар констатирал смрт без траги на насилство, а по наредба на јавен обвинител телото на починатиот било дадено на обдукција.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram
WhatsApp
OK