(Видео) Се шират вознемирувачки снимки од концертната сала кај Москва, луѓето бегаат додека одекнуваат истрели

pukanje-moskva.jpg
Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram
WhatsApp
OKВознемирувачките снимки од внатрешноста на концертната сала станаа вирални на социјалните мрежи, на кои се гледа како луѓето панично бегаат додека одекнуваат истрели.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram
WhatsApp
OK