Сообраќајка на патот Прждево кон Демр Капија, сообраќајот во целосен прекин

soobrakjajka.jpg
Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram
WhatsApp
OKOд 12:10 часот на регионален пат 1102 – село Прждево кон Демр Капија, поради сообраќајна незгода, сообраќајот е во целосен прекин во двата правци, извести АМСМ.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram
WhatsApp
OK