Дел од Батинци без вода

voda
Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram
WhatsApp
OK

Поради уличен дефект, без вода утрово од 09:40 часот се корисниците на ул. 8/15 во Батинци, соопшти ЈП Водовод и канализација – Скопје.Водоснабдувањето ќе биде прекинато до санација на дефектот.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram
WhatsApp
OK