(Видео) Водителка откри каква е Џеј Ло кога ќе се изгаснат камерите: „За ова ќе имам проблем“

Screenshot-2024-06-11-113053.jpg
Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram
WhatsApp
OKПоранешната водителка на The View Меган Мекејн тврди дека Џенифер Лопез била многу непријатна кога гостувала во емисијата.

За време на една епизода од подкастот на Citizen McCain со Меган, која беше домаќин на The View од 2017 до 2021 година, се присети на средбата со пејачката.

„Ги споделувам истите негативни приказни како, мислам, целиот свет. Всушност, сега се чувствувам лошо бидејќи доаѓаме до точка кога Џеј Ло е малтретирана. Но, таа е само многу непријатна личност“, рече Мекејн. .

Таа се присети како Џеј Ло ја донела „најголемата придружба“ што некогаш ја видела на сетот на шоуто.

@tmz #MeghanMcCain shared her alleged bad experience with #JenniferLopez when she was still a host on #TheView. ♬ original sound – TMZ

„Има поголем тим од Ким Кардашијан и од претседателот на Америка. Само не разбирам зошто тоа беше потребно“, вели таа.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram
WhatsApp
OK