Салма Хајек и нејзиниот сопруг ги привлекоа погледите во Кан

Screenshot-2024-05-22-095003.jpg
Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram
WhatsApp
OKСалма Хајек и оваа година не го пропушти Кан.

Актерката на филмскиот фестивал пристигна со сопругот и францускиот бизнисмен Франсоа Анри Пино, а парот се гушкаше и позираше пред фотографите и не ја симнуваше насмевката од своите лица.

Салма Хајек е 15 години во среќен брак со Франсоа-Анри Пино, а по повод нивната годишнина објави досега невидени фотографии од нејзината венчавка во април 2009 година, која се одржа во Венеција.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram
WhatsApp
OK