Познатата пејачка објави фотографии од својот одмор, ги лајкуваа над 3,5 милиони луѓе

bijonse.jpg
Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram
WhatsApp
OKОткако го објави новиот албум Cowboy Carter, Бијонсе како да исчезна од сцената, со шпекулации дека се повлече од очите на јавноста поради фактот што нејзиниот сопруг Џеј Зи е долгогодишен пријател на раперот Диди, кој е обвинет за сексуален напад од страна на голем број жени.

View this post on Instagram

A post shared by Beyoncé (@beyonce)

На Инстаграм Бијонсе се пофали со фотографии од одморот на јахта со сопругот, а пејачката ги премолчи гласините објавувајќи фотографии на кои позира насмеана во краток бел фустан, со кои ги воодушеви своите фанови.

Двојката позираше во соодветни комбинации, а фотографиите собраа речиси 3,5 милиони лајкови за само два дена откако беа објавени.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram
WhatsApp
OK