Каде исчезна Бијонсе

Bijonse.jpg
Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram
WhatsApp
OKБијонсе го објави долгоочекуваниот албум Cowboy Carter кој веќе стана популарен, а потоа исчезна од сцената, пишува Page Six. Според таблоидот, на американската музичка индустрија не и е јасно која е причината, а некои шпекулираат дека тоа би можело да биде Диди.

Имено, нејзиниот сопруг Џеј Зи е долгогодишен пријател на раперот, а јавноста неодамна ја потресе скандалот во кој Диди беше обвинет од многу жени за сексуална злоупотреба.

View this post on Instagram

A post shared by Beyoncé (@beyonce)

„Нешто се случува. Албумот беше хит, беше број еден насекаде, а сега албумот и таа ги нема“, вели изворот.

„Ова требаше да биде времето на Бијонсе, со оглед на тоа што нејзиниот долгоочекуван кантри албум излезе пред само два месеци. А сепак, нејзе никаде ја нема, се крие во глувчешка дупка. Албумот пропадна, Џеј и Б. не уживаат под светлата на рефлекторите“, додава инсајдерот.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram
WhatsApp
OK