Триесетгодишник ги нападнал своите родители, МВР го приведе

Грабнат-татко-и-избоден-син-во-Берово-поради-долгови-двајца.jpg
Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram
WhatsApp
OKПолицијата синоќа на полноќ, го приведе Н.Ш.(30) од Кичево, затоа што претходно во семејниот дом физички ги нападнал неговите родители.

По целосно документирање на настанот, против него ќе биде поднесена соодветна пријава, велат од МВР.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram
WhatsApp
OK