Тинејџер од Охрид ја нападнал својата 67-годишна баба, приведен е

zena-2.jpg
Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram
WhatsApp
OKПолицијата вчера го приведе А.Ј.(19) од Охрид, постапувајќи по претходна пријава дека околу 10.00 часот во домот физички ја нападнал својата 67-годишна баба.

По целосно документирање на случајот ќе следува соодветен поднесок, велат од МВР.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram
WhatsApp
OK