Тетовка нападната од својот внук

policija-3.jpg
Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram
WhatsApp
OKСедумдесет и тригодишна тетовка, вчера (6 февруари) во 16 часот и 50 минути во СВР Тетово пријавила дека околу 16 часот во заедничката куќа во Тетово физички била нападната од нејзиниот внук В.Н..

Се расчистува и документира случајот.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram
WhatsApp
OK