–>

Сообраќајна несреќа на патот Велес – с.Извор, сообраќајот блокиран

Сообраќајна-несреќа-на-патот-Велес-–-сИзвор-сообраќајот-блокиран.jpg
Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram
WhatsApp
OKДенеска попладне на патот Велес-с.Извор се случила сообраќајна несреќа информираат од АМСМ.

Поради незгода, од 15:20 часот регионалниот пат Велес – с.Извор е блокиран за сообраќај, се наведува во соопштението.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram
WhatsApp
OK