Скопјанки се истепаа во центарот на градот

tepachka-zeni.png
Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram
WhatsApp
OKВчера во 08.20 часот во СВР Скопје било пријавено дека на подрачјето на Центар во Скопје бил нарушен јавниот ред и мир со физичка пресметка помеѓу 48-годишната Ј.К. и 49-годишната Љ.Д., двете од Скопје, извести МВР.

По целосно документирање на случајот ќе следува соодветен поднесок.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram
WhatsApp
OK