Скопјанка пријавила дека 54-годишна жена го нападнала нејзиното дете

zm-policija.jpg
Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram
WhatsApp
OKСкопјанка во полицијата пријавила дека на подрачјето на Ѓорче Петров, по претходно недоразбирање, нејзиниот малолетен син бил физички нападнат од 54-годишната Х.Р. од Скопје.

По целосно документирање на случајот ќе следува соодветен поднесок, велат од МВР.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram
WhatsApp
OK