–>

Скопјанка нападнала малолетник, таткото пријавил во полиција

Скопјанка-нападнала-малолетник-таткото-пријавил-во-полиција.jpg
Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram
WhatsApp
OK

Триесет и четиригодишна жена нападнала малолетник на Бит Пазар, а случајот го пријавил таткото во полицијата.

„А.И.(49) од Скопје пријавил дека околу 16.40 часот на подрачјето на Бит Пазар неговиот малолетен син бил физички нападнат од 34-годишната Р.Х. од Скопје“, објави МВР.

Се работи на расчистување на случајот.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram
WhatsApp
OK