–>

Малолетно девојче со закани принудувано на секс во Тетово – приведени 5 тинејџери и еден 18-годишник

Малолетно-девојче-со-закани-принудувано-на-секс-во-Тетово-–.jpg
Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram
WhatsApp
OK

Пет малолетни момчиња и еден 18-годишник со закани принудиле малолетничка на полови дејствија.

Полицијата ги најде и ги приведе, а за случајот алармирало семејството на девојчето.

Од МВР велат дека по целосно документирање ќе биде поднесена соодветна пријава.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram
WhatsApp
OK