Скопјанец приведен поради напад врз својата 18-годишна сестра

Кривична-против-државјанин-на-Албанија-ја-истепал-неговата-невенчана-сопруга.jpg
Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram
WhatsApp
OKПолицијата во Чаир синоќа го приведе Б.Ѓ.(19) од Скопје по претходна пријава дека околу 20.15 часот во семејниот дом на подрачјето на Чаир, физички ја нападнал својата 18- годишна сестра.

По целосно документирање на случајот ќе следува соодветен поднесок.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram
WhatsApp
OK