Седумдесетгодишна жена нападната од нејзиниот син во Аеродром

zena.jpg
Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram
WhatsApp
OK







Седумдесетгодишна жена од Скопје пријавила дека околу 16.30 часот во семејниот дом на подрачјето на општина Аеродром, била физички нападната од нејзиниот син Д.Ј.(47) од Скопје.

Се преземаат мерки за расчистување на случајот, извести МВР во дневниот билтен.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram
WhatsApp
OK