Приведен 21-годишник поради физички напад врз партнерката

maz napad vrz zena
Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram
WhatsApp
OK

Полициски службеници од Полициската станица Чаир вчера во 15.20 часот го лишиле од слобода 21-годишниот А.С., затоа што во домот во скопско село, физички ја нападнал неговата невенчана сопруга, соопштија попладнево од Министерството за внатрешни работи.По целосно документирање на случајот ќе следи соодветна пријава.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram
WhatsApp
OK