Мајка физички ги нападнала малолетните синови во Чаир: случајот го пријавил поранешниот сопруг

Приведен-малолетник-управувал-возило-без-документи.jpg
Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram
WhatsApp
OKВчера во 12.00 часот во СВР Скопје, 44 – годишен маж од Скопје пријавил дека на подрачјето на Чаир, неговата поранешна сопруга А.М. физички ги нападнала нивните два малолетни сина.

По целосно документирање на случајот ќе следува соодветен поднесок.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram
WhatsApp
OK