–>

Истепана малолетничка во двор во основно училиште во Чаир

339637669_526283053053349_1713437480353480040_n.jpg
Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram
WhatsApp
OKВчера вечер во 22.20 часот во СВР Скопје, 41-годишната М.К.В. од Скопје пријавила дека во двор на основно училиште на подрачје на Чаир, нејзината малолетна ќерка била физички нападната од неколку други малолетнички, извести МВР.

Се преземаат мерки за расчистување на случајот.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram
WhatsApp
OK