Дете нападнато од три лица во Скопје кои му барале пари

policija-mvr-3.jpg
Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram
WhatsApp
OKМалолетник синоќа бил нападнат од три лица, кои претходно му побарале пари.

Се преземаат мерки за расчистување на случајот, објави МВР во дневниот билтен.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram
WhatsApp
OK