Деца силувале дете во Скопје, таткото на момчето пријавил во полиција

horor.jpg
Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram
WhatsApp
OKMaж од Скопје пријавил во полицијата дека две лица го силувале неговиот малолетен син.

Според информациите во полицијата, таткото рекол дека во четвртокот, на подрачјето на Центар, двајца малолетници од Скопје со закана со остар предмет извршиле полов напад врз неговиот малолетен син и му одзеле личен предмет.

Се преземаат мерки за расчистување на случајот, велат од МВР.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram
WhatsApp
OK