Скопјанка најдена почината во својот дом

policija-skopje.jpg
Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram
WhatsApp
OKВчера во полицијата било пријавено дека во дом на подрачје на Шуто Оризари била пронајдена почината К.У.(73) од Скопје.

Лекар од Итна медицинска помош констатирал смрт без видливи траги на насилство.

По наредба на јавен обвинител телото било дадено за обдукција, објави МВР во дневниот билтен.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram
WhatsApp
OK