Четири возила се судрија пред Клинички центар „Мајка Тереза“, неколку лица се повредени

klinicki_centar_vlez.jpg
Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram
WhatsApp
OKСообраќајна несреќа вечерва вечерта се случи на булеварот „Мајка Тереза“ во Скопје, пред влезот на Клиничкиот центар. Според првичните информации, во несреќата учествувале четири возила.

Неофицијално, неколку лица се пожалиле на повреди, но официјални информации од МВР се очекуваат во текот на денешниот ден.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram
WhatsApp
OK