49-годишна скопјанка истепана од својот брат, се расчистува случајот

339806192_101759692908814_8088185994519321333_n.jpg
Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram
WhatsApp
OKВчера во СВР Скопје, 49-годишна жена од Скопје пријавила дека на први април околу 21.00 часот во домот на нејзините родители на подрачјето на Карпош, била физички нападната од нејзиниот брат, 44-годишниот К.М. од Скопје, соопшти МВР.

Се преземаат мерки за расчистување на случајот.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram
WhatsApp
OK