Малолетник нападнат на Бит Пазар

Нападнат-малолетник-во-Тетовско-полицијата-го-расчистува-случајот.jpg
Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram
WhatsApp
OKДенеска во 01.20 часот во СВР Скопје, 46-годишниот К.Р. од Скопје пријавил дека на 03.04.2024 околу 21.30 часот на подрачјето на Бит Пазар, по претходна расправија на социјална мрежа, неговиот малолетен син бил физички нападнат од неколку малолетници, извести МВР.

Се преземаат мерки за расчистување на случајот.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram
WhatsApp
OK