31-годишна жена со тврд предмет нападната од партнерот во скопски Хиподром

semejno-nasilstvo1-1.jpg
Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram
WhatsApp
OKДенеска во 01.20 часот во СВР Скопје, 31-годишна жена од Скопје пријавила дека на 21.03.2024 во населбата Хиподром била физички нападната од својот партнер, 43-годишниот А.Ј. од Скопје, кој употребил и тврд предмет, извести МВР.

По целосно документирање на случајот ќе следува соодветен поднесок.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram
WhatsApp
OK