Малолетничка нападната на автобуска постојка во Аеродром

DSC_3698.jpg
Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram
WhatsApp
OKВчера попладне во 15.10 часот во СВР Скопје, 43-годишниот О.Т. од Скопје пријавил дека околу 14.00 часот на автобуска постојка на подрачјето на општина Аеродром неговата малолетна ќерка била физички нападната од А.Д. (женско лице) од Скопје, извести МВР.

Се преземаат мерки за расчистување на случајот.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram
WhatsApp
OK