Скопјанец од Кисела Вода ја истепал својата мајка

1711120804_nasilstvo-tepachka.jpg
Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram
WhatsApp
OKВчера во СВР Скопје било пријавено дека на 18.03.2024 околу 14.00 часот во семејниот дом на подрачјето на Кисела Вода, 27-годишниот Б.Л. од Скопје физички ја нападнал својата 52-годишна мајка, извести МВР.

По целосно документирање на случајот ќе следува соодветен поднесок.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram
WhatsApp
OK