18-годишна девојка пријавила дека ја тепал вонбрачниот сопруг

13-годишно-девојче-исчезна-од-домот-во-Скопје-родителите-се-сомневаат.jpg
Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram
WhatsApp
OKМВР соопшти дека вчера во 20 часот во СВР Куманово 18-годишна кумановка пријавила дека околу 18 часот во домот на нејзините родители во Куманово била физички нападната од нејзиниот вонбрачен сопруг Ф.Р.

Од полицијата велат дека се преземаат мерки за расчистување на случајот.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram
WhatsApp
OK