(Во живо) Вонредна прес-конференција на Оливер Спасовски за двојното убиство

Таткото-јавил-кога-Вања-ќе-излезе-од-дома-ја-грабнале.jpg
Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram
WhatsApp
OKПрес-конференција на министерот за внатрешни работи Оливер Спасовски.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram
WhatsApp
OK