Братот на убиениот пејач на Пластичарска: Амар ќе биде погребан денеска

443819574_2388450351359156_6516784922833696673_n-800x534.jpg
Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram
WhatsApp
OKПејачот Амар Исмани е убиениот 29-годишник во пукањето кое синоќа се случи на Пластичарска, потврдија преку социјалните мрежи од неговото семејство.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram
WhatsApp
OK