Битиќи на велигденски јајца кај Спасовски: Му посакувам здравје низ целата година

445.jpg
Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram
WhatsApp
OKВицепремиерот Фатмир Битиќи бил на гости дома кај екс министерот за внатрешни работи, Оливер Спасовски по повод празникот Велигден.

„На гости во мојот дом беше другарот Фатмир Битиќи, по повод празникот Велигден, Христово Воскресение. Му посакувам здравје низ целата година“, објави Спасовски на социјалните мрежи.

 

Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram
WhatsApp
OK