Без вода дел од Центар

voda-6.jpg
Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram
WhatsApp
OKПоради водоводниот приклучок на улицата 20-ти Октомври бр.30 денеска прекинато водоснабдување ќе имаат корисниците на дел од улицата 20-ти Октомври во општина Центар.

Водоснабдување ќе биде прекинато од 9 часот.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram
WhatsApp
OK